"Якби був нормальною людиною": У мережі показали "реального" Трампа (фото)

В мережі показали, як би міг виглядати президент США Дональд Трамп, якби він був звичайним пенсіонером, а не мільярдером, президентом і частим клієнтом стилістів і косметологів.

Об этом сообщает tp0332.in.ua со ссылкой на СМИ.

Фотоколаж опублікував у Twitter користувач Stone Cold , передають Патріоти України.

"Я хотів подивитися, що станеться, якщо я візьму природний колір шкіри навколо очей, нанесу його на іншу частину його обличчя і приберу чубок і фарбу для волосся. Так що, я думаю, саме так Дональд виглядав би, якби був нормальною людиною", — підписав колаж Stone Cold.

Відзначимо, на фотографії, яку відредагував користувач, у Дональда Трампа є лисина і немає його "фірмової" засмаги з солярію.

I wanted to see what would happen if I took the natural skin color from around his eyes and applied it to the rest of his face and took away the comb over and hair dye. So I guess this is what donald would look like if he was a normal man. pic.twitter.com/nnMTC1fNJc
— Stone Cold (@stonecold2050) 9 лютого 2019 р.

У коментарях користувачі вирішили доповнити жарт і опублікували фотографію, на якій у дівчаток-близнят з фільму Стенлі Кубрика "Сяйво" обличчя президента Російської Федерації Володимира Путіна і Дональда Трампа.

pic.twitter.com/Veqf4nCmBJ
— Matthew Nielson (@matthewnielson) 9 лютого 2019 р.

Користувач James Marti доповнив публікацію відфотошопленим фото Дональда Трампа "після року в’язниці".

and this is after a year in prison with no tanning bed and aqua net pic.twitter.com/jfCyjnKl0s
— James Martin (@JimMartin2011) 9 лютого 2019 р.

Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/zhaby/iakby-buv-normalnoiu-liudynoiu-v-merezhi-pokazaly-realnoho-trampa-foto-266596.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя