Зеленський ще вивчає закон про імпічмент - Стефанчук

Зеленський ще вивчає закон про імпічмент — Стефанчук
Відповідь щодо закону про імпічмент буде найближчим часом — представник президента у Раді Об этом сообщает obyav.in.ua со ссылкой на СМИ.


Представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що Володимир Зеленський найближчим часом дасть відповідь щодо закону про Тимчасові слідчі комісії з розділом про імпічмент. Про це повідомляє РБК-Україна.


За словами представника глави держави, закон про ТСК потребує додаткового часу для вивчення.


«Президент розуміє складність і важливість прийнятого закону і потребує ще певного часу для вивчення. Рішення буде оприлюднено найближчим часом. Я запевняю, що відповідь щодо цього закону буде дана найближчим часом», — заявив Стефанчук.


Він також наголосив, що президент Петро Порошенко також брав додатковий час для вивчення закону.


«Деякі закони пролежали без підпису президента більше двох з половиною років. Таких листів і звернень до Адміністрації президента щодо негайного підписання ми чомусь у канцелярії не бачили», — додав представник президента у Верховній Раді.


Нагадаємо, Парубій вимагає, щоб Зеленський нарешті підписав закон про імпічмент.


Спікер нагадав, що 27 червня цей термін був вичерпаний, «відтак закон згідно з Конституцією вважається схваленим президентом України і має бути підписаний та офіційно оприлюднений».


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/zelenskiy-shche-vivchaje-zakon-pro-impichment-stefanchuk-608047.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя