Жодну з п’яти відремонтованих станцій швидкісного трамваю не зробили більш доступною

Фото: Олег Рівтін Об этом сообщает gazeta-misto.in.ua со ссылкой на СМИ.На жодній з п’яти станцій швидкісного трамваю, де триває капітальний ремонт, не передбачено ліфтів для маломобільних людей. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, відповідаючи у Facebook на питання киянина Олега Рівтіна.

«На жаль, ліфти там не передбачені, проте на трьох станціях є підйомники, які періодично вандали ламають або підпалюють», – написав Поворозник.Рівтін зазначає, що капітальний ремонт станцій коштував майже 150 мільйонів гривень, а на підйомники для трьох станцій «Київпастранс» витратив 10 мільйонів.

«Жоден із них не працював ані дня, ані разу. Персонал не знає, як ними користуватися, а вандали нищать їх у той час, як станції та майно цілодобово охороняються», – пише він.Капітальний ремонт роблять на станціях Гната Юри, Гарматна, проспект Перемоги, Польова та Політехнічна.

У червні Рівтін тестував доступність відремонтованої станції міської електрички «Вишгородська» і застряг у ліфті з дитячим візком.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/10/04/zhodnu-z-p-yaty-vidremontovanyh-stantsij-shvydkisnogo-tramvayu-ne-zrobyly-bilsh-dostupnoyu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя